Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Prodej, servis, dodávky náhradních dílů ke strojům

Firma zajišťuje servis a náhradní díly ke strojům, které kdy dodala, bez ohledu na jejich stáří. Po prodeji stroje o něj pečujeme tak dlouho jak je potřeba, služba může být ukončena jeho ekologickou likvidací, ke které máme řádné oprávnění plzeńskéhho KÚ.  Ve své  více než 20ti leté historii, která navazuje na dřívější naší praxi  v ZTS jsme se vždy snažili o to, aby se k nám zákazníci vraceli, především  proto, že kvalita služeb je uspokojila. Zavedli jsme pro zákazníky řadu služeb, aby nebyli odkazováni na na další služby s pneumatikami, elektrovýzbrojí nebo dalšími potřebami. Silnou stránkou je i silný výměnný fond opravených agregátů, kterým pokrýváme rozhodující stroje námi dodané. Součástí péčí o zákazníka je i vzdělávání strojníků a to jak získání kvalikace na strojnický průkaz, tak rozšiřování skupin nebo opakované ověřování znalostí. Pro firmy od 5ti zájemců jsme schopni uspořádat tyto kvalifikační vzdělávací kurzy i v sídle zájemce. Legislativa bezpečnosti práce je přísná a ukládá provozovateli strojů ve smyslu vládního nařízení 378/2001 Sb. zajistit 1 x za 12 měsíců prohlídku provozovaných strojů a strojních zařízení, my nabízíme službu, při které Vám zajistíme vše podle schválené osnovy vč. zkoušek brzdových systémů strojů.
Náš servis je vybaven servisními vozidly a proškolenými mechaniky, opravy které je vhodnější provádět v dílnách provádíme ve svých dílnách s  vybavením, které odpovídá požadovaným opravářským úkonům. Naše vybavení je know how pro revize mobilních jeřábů a autojeřábů a kontroly VZV a manipulačních vozíků.  Náš servis vyjíždí  z Nepomuka, Českých Budějovic a Mírové u Karlových Varů.
Do praxe jsme přivedli řadu zajímavých nabídek na nové technologie ať již jsou to nové typy lesnických traktorů LKT 81 ITL, LKT 82, celou řadu výrobků z firmy WAY Industries a.s. z Krupiny řady LOCUST 753, 903, 1203 TELSPEED či pasové verze strojů, dnes to je produkce minibagrů a bagrů YANMAR ale i plovoucí a v neprostupných  kalových nádržích, rašeliništích či zabahněných vodních nádržích pontonový bagr Big Float, třídíci a drtící lopaty na bagrech a nakladačích, stejně jako hydraulická bourací kladiva MONTABERT jsou plně pod naším servisem a dodávkami náhradních dílů. Fandíme i tuzemsku, proto rádi pracujeme na mobilních drtičích a třídičích KEESTRACK, které se vyrábějí v ČR, rychlost dodávek ND a spotřebních dílů, to je i pro nás důležitý faktor.
První službu, kterou jsme zavedli před 20ti léty byl servis vyskotlakých hydraulických hadic, tento NON STOP servis pracuje stále, servis hydraulických hadic pracuje s kvalitními komponenty, které neničí Váš stroj, všelijaké neoriginální náhrady pomohou na chvíli, ale mohou Vám způsobit škodu za desetitisíce, naše doporučení je kvalitní hydraulická hadice chrání Vás i naše  životní prostředí !
Sledujte i naše novinky, které zveřejňujeme i v dalších článcích.
Jsme tu pro Vás, složitost úkolů nás posiluje, navštivte nás a svěřte nám péči o Vaše stroje. Navštivte naši stránku KONTAKTY, kde naleznete Vám nejbližší  kontakt, telefon či e-mail.


Zpět na seznam služeb