Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Pneuservis NON STOP služba je tu pro Vás, volejte NEPOMUK ! TRELLEBORG NON STOP!

NOVINKA  pneumatiky  TRELLEBORG dodáme namontujeme v našem NONSTOP servisu !! Služby pro lesnickou techniku, vyvážečky, harvestory, přibližovací i zemědělské traktory, kombajny a jiné stroje . Vyžádaejte si nabídky !! TRELLEBORG je špičková kvalita.

ZIMNÍ PŘEZOUVÁNÍ bez front, zavolejte, přijeďte , jsme tu pro Vás.

Běžné pneumatiky skladem, kompletní obutá kola námi dodávaných strojů jsou k dispozici !  Zajistíme i naplnění klasických pneumatik tak, aby se z nich staly pneumatiky srovnatelné s plnopryžovými. Naše služby jsou zaměřeny na poskytování služeb moderní technologií ATH Heinl. Provádíme pneuservis i na osobní automobily, nákladní automobily a traktory i když důvod  vybudování pneuservisu byl především v poskytnutí služby pro servis stavebnmích a lesnických strojů, případně doplnění nabídky služeb pro spoluobčany ve městě Nepomuk. Pneuservis stavebních strojů má svá specifika a je důležité  respektovat jejich zvláštnosti, aby nedocházelo  k poškozování pohonných soustav při nerespektování druhů a typů pneumatik, například u strojů bez diferenciálů  s pevně propojenými pojezdy, kdy jedno kolo brzdí a druhé ( to menší) se zdírá protože úhlová rychlost je stejná , ale obvod pneumatiky je jiný, fyzika tady funguje. Využijte našeho poradenství a zkušeností. Do lesa patří pneumatiky pro les, na stroj ty které určil konstruktér pro různé podmínky.
Pneuservis v klidu můžete zažít u nás, objednejte se, my na Vás budeme čekat a i v době front na zimní nebo jarní přezouvání Vás obsloužíme tak, aby jste nemuseli prožívat stres, spokojený zákazník se vrací a my o to usilujeme, aby jsme získali Vaši přízeň.
Vyvažování  kol na nejnovějších vyvažovačkách jak pro osobní tak nákladní vozidla je samozřejmostí. Přezouváme i  pneumatiky, které si přivezete, v případě Vašeho  zájmu Vám objednáme nové pneumatiky, popřípadě můžete využít služby při níž Vy si objednáte pneumatiky, ty jsou dodány k nám a my Vám je obujeme. Specielně pro stroje nabízíme možnost dodávky jetých pneumatik, které pocházejí z vykoupených strojů, které zpravidla  přezouváme při následném prodeji na nové pneu a ty zbylé pak jednotlivě nabízíme např. jako reservy za rozumný peníz.
Navštivte naši stránku KONTAKTY, kde naleznete kontakt na objednání a informace o volných termínech pro Vás.
NON STOP Pneuservis - Jiří Kuchynka mob.  724 513 536 , p. Jandošová 728 316 634, 606 834 073


Zpět na seznam služeb