Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Opravy agregátů - LKT, nakladače, harvestory, bagry, výroba břitů, renovace, převodovky, rozvodovky

Opravy agregátů jsou u nás zabezpečovány technologiemi, které v praxi prokázaly svoji  životnost a funkčnost. Znalost technologií oprav je důležitá, proto, aby byla zajištěna přiměřená trvanlivost provedené opravy a je to právě čas, který v podobě najetých motohodin do další opravy  prověří vhodnost technologie a poctivost jejího provedení. Kvalita komponentů  je často limitujícím činitelem, často se setkáváme se snahou nahradit originální náhradní díly neoriginálními díly, to se zpravidla nevyplácí, protože limitující faktor životnosti  neoriginálního dílu Vám přináší některé zbytečné vícenáklady. Při své práci používáme originální náhradní díly, které zpravidla zaručí plánovanou životnost agregátu. Naproti tomu neoriginální náhradní díl zpravidla  řeší krátkodobou funkčnost, protože  nejsou splněny kvalitativní parametry technologie výroby náhradního dílu.

Podceňovaným faktorem bývá i stárnutí materiálu, kdy například u hydraulických hadic dochází teplem a slunečním zářením k vulkanizaci a ztvrdutí jinak pružných hadic a to pak mechanicky narušuje stroje s hydraulikou. Jen málokdo ctí zásadu, že na pracujících strojích by neměly být v hydraulice tyto prvky starší 6ti let.

Zajišťujeme tedy například opravy převodvek LKT, HON, UNK, UNC  výměným  způsobem, ale i opravy rozvodovek, náprav brzdových systémů, hydromotorů a čerpadel, především pístových od výrobců BOSCH - REXROTH, EATON, SAUER ale i nepřebernou škálu oprav hydraulických válců, včetně výroby jejich komponentů a výměn poškozených pístních tyčí, běžné obvyklé válce jsou ve výměnných fondech, ostatní pak zpravidla  opravou do 3 dnů. Akumulátory tlaku plníme zpravidla na počkání. Elektrická zařízení strojů a vozidel opravujeme a přezkušujeme na zkušební stolici a to jak zdroje, tak spotřebiče.

PNEUSERVIS pracuje NONSTOP na telefon, požadovanou opravu, demontáž a montáž pneumatik zajišťujeme podle požadavků zákazníka na přímém čísle 724 513 536, nebo 728 316 634 a 606 834 073.

V rámci služeb  pro obyvatele a živnostníky nabízíme i službu ekologické likvidace strojů, zařízení a motorových vozidel, pro tyto likvidace  sjednáváme individuelní podmínky tak, aby po pokrytí nákladů  získal zájemce i přiměřenou finanční hotovost. Revize  mobilních jeřábů, autojeřábů, manipulačních vozíků astavebních strojů jsou také náplní našeho servisu

SERVIS Vladimír RUND servis@tesastop.cz; 606 834 073


Zpět na seznam služeb