Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Informační servis + servis u zákazníka

Informace o našich sortimentech strojů, přídavných zařízeních a náhradních dílech v obecné rovině poskytují především naši obchodníci, mechanici a sklad strojů a náhradních dílů. Specielní informace k servisním činnostem poskytují mechanici a vedoucí servisu pan RUND, u kterého lze zajistit požadovanou opravu v domluveném  termínu. Ve své práci se snažíme poskytovat takové technologie, které se osvědčily a lze je označit za úspěšné.

Výměnné fondy naší firmy obsahují čerpadla a hydromotory, především pístové, různých výrobců jako SAUER, REXROTH,  DANFOSS, ale i KAWASAKI či EATON, stejně jako řadu typo-rozměrů běžných hydraulických válců.  Mezi naše zákazíky patří řada firem jako APB Plzeň, EUROVIA, METROSTAV, SUBTERRA  a řady  dalších. Renovace  komponentů, ale i celých strojů je prováděna při použití kvalitních materiálů a zkušenosti lidí, kteří vytvářejí hodnotu lidského potenciálu naší firmy.  Byli jsme na mnohých stavbá jako  tunel Valík a Mrázovka, tramvajová trať na Barandov, stanice pražského metra, námi dodané stroje pracují v LČR , VLS ČR s.p., SUAS, ale i  řadě skládek v podobě kompaktorů ze STA, stejně jako válce a další hutnící technika AMMANN na   stabách silnic a dálnic.

Poskytujeme i řadu pomocných a nepřetržitých služeb v servisech strojů, pneuservisu, či  přípravě tlakových hadic. Naše služby jsou poskytovány včetně oceňování strojů , školení  pro získání strojnických průkazů nebo provádění lektorské činnosti. Ekologická likvidace strojů, vozidel, dopravních prostředků včetně osobních automobilů.

Pokud náš široký záběr nepokryje Vaše potřeby pomůžeme Vám nalézt ten správný kontakt tak, aby jste našli svého dodavatele.

V případě potřeby využijte naši mailovou adresu : nepomuk@tesastop.cz nebo telefon 371 591 331, který je  vybaven nepřetržitou službou !


Zpět na seznam služeb