Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Lesnický traktor

O společnosti TESAS TOP  s.r.o.

Firma TESAS TOP s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992. Tradiční oblastí naší činnosti jsou stavební a lesnické stroje, které představují čelní nakladače klasické konstrukce, ale i nakladače smykové, minibagry kolové i pasové stejně jako klasické a průmyslové bagry kolové, pasové, lesnické traktory a harvestery. Dozery a pasové nakladače jsou součástí naší prodejní a servisní náplně, a stejně jako hutnící technika, komunální technika vč. techniky pro údržbu komunikací, techniky pro zahradníky a zahradkáře, stabilní a mobilní elektrocentrály včetně systémů automatického připojení.

 

Přímé zastoupení výrobců je naší hlavní předností, jsme přímými zástupci firmy AMMANN, která představuje velmi bohatou nabídku hutnící techniky špičkové kvality, která začíná pěchem, pokračuje přes jednosměrné obousměrné desky, příkopové válce, zeminovvé válce, malé a velké tandemové válce kloubové i páteřové konstrukce. Výrobkové řady hutnící techniky jsou doplněny finišery pro pokládku především živičných směsí. NOVINKA !!!Tradiční výrobek z Nového Města nad Metují pneumatikový válec AP 240 H dodáváme nyní v hydrostatické verzi s povolením na provoz na pozemních komunikacích v ČR !!

WAY Industries a.s. Krupina, výrobce velmi populárních nakladačů, známých pod přezdívkami uencéčko, UNC, bobík, v poslední době pak Locust, řečeno typovými označeními UNC 060, UNC 750, UNC 750-LOCUST, LOCUST 752, či současné výrobní řadě LOCUST o nosnosti 450 - 1200 kg, v typových číslech pak L 453, L 753, L 953 a L 1203 s modifikacemi SPEED a TELSPEED. Nakladače LOCUST vynikají svými parametry, vynikajícím výhledem ze stroje  a tím nejdůležitějším, nízkými provozními náklady při zachování vysoké výkonnosti a svělých užitných parametrů. Výrobní program je doplněn i pásovou verzí podvozku stroje !

LKT je zvláště mezi odborníky z prostředí lesního hospodářství pojmem LKT 75, LKT 80, LKT 81, LKT82 či LKT 120. Výrobní program LKT nabízí v současné době typy LKT 81 ITL, stroj s hydrodynamickým pojezdem firmy JCB, dvoububnovým navijákem 2 x 8 tun, s možností dálkového ovládání. Skvělé služby a možnosti poskytuje specielní lesnický traktor  LKT 82, který je plně hydrostatický s motorem IVECO o výkonu 93 kW, stroj může být vybaven hydraulickou rukou a svěrným oplenem pro bezúvazkové přibližování, standardně samozřejmě navijáky 2x8 tun, od roku 2013 pak i verze 2 x 10 tun tažné síly, stroje jsou doplněny  typem LKT 150, nejsilnějším strojem čtyřkolového provedení, LKT 175 je pak šestikolka pro různé vybavení. Traktory LKT 81 ITL, LKT 82 a LKT 150 jsou nově vybaveny axiálním kloubem !
V současně nabízíme i traktory po GO  v původní konfiguraci s motory Zetor, mechanickou převodovkou, možností dálkového ovládání navijáku, který je v současné konfiguraci 2x8 tun. Na starší stroje dodáváme náhradní díly a agregáty výměnným způsobem. Informace akreditovaného zástupce doplní p. Hronek 602 173 277.

Firma TESAS TOP s.r.o., se tradičně zabývá harvestery na pasových podvozcích o celkových hmotnostech 9 - 25 tun s provedením naklápěcí i pevné nástavby. Většina strojů je vybavena hlavicemi LOGMAX, řídícími systémi Motomit.  Firma TESAS TOP s.r.o disponuje řadou vyškolených mechaniků pro tyto technologie a sklad náhradních dílů v současné akci nabízí dodávku výrazně zlevněných dílů pro stroje MHT a ECOTEC.

Firma TESAS TOP s.r.o., nabízí malé bagry kategorie mini a mkidi, na pasech gumových i klasických, včetně kolových strojů. Ve výrobním programu nechybí ani stroje typu "ZERO", s nulovým přesahem přes pasy,  včetně velké nabídky přídavných zařízení. Servis, dodávky náhradních dílů a půjčování strojů naleznete i na našich středisích v Českých Budějovicích, Mírové a Nepomuku.

Komunální program je u nás zastoupen i malou mechanizací pro golfová hřiště a zahrádkáře a zahradníky, kterou představuje zahradní technika AGZAT. AGZAT to je pro nás především vše pro obce a města, kterou označujeme jako "Cistý chodník v létě i zimě".

KEESTRACK vyrábí své mobilní hrubotřidiče a drtiče v ČR ve dvou výrobních závodech, stroje jsou určeny pro nasazení v lomech, pískovnách ale i při zpracování recyklátů z demolic, zajišťujeme prodej i servis. Předností těchto strojů je výborná konstrukce, zaručující vysokou životnost a výkonost strojů. Dostupnost náhradních dílů počítáme v hodinách a spočívá pouze v době potřebné k přepravě v rámci ČR.

MONTABERT je špičkový výrobce hydraulických bouracích kladiv, které dodáváme ve třech výkonových řadách, pro stroje od hmotnosti 800kg až po 70 tun. Servis, náhradní dly včetně  zásilkové služby zajišťuje naše servisní a skladová služba po dobu 7 dní v týdnu. MONTABERT to jsou idrtící nůžky, nůžky na profily, ale i drtící a třídící lopaty na nakladače a bagry.

Školící středisko firmy pak zajišťuje přípravu uchazečů o strojnický průkaz, včetně zkoušek před komisí MPO ČR, včetně jeho rozšíření či pravidelné přezkoušení. Významnou činností jsou pak technické prohlídky stavebních a lesnických strojů, specielně vybavená servisní vozidla jsou svým zařízením schopna změřit brzdné účinky stavebních a lesnických strojů, které jsou důležité pro získání a zejména udržení certifikátů ISO, tyto prohlídky jsou každoroční povinností provozovatele !! Tradiční zimní školení uchazečů k získání strojnického průkazu začíná 21. ledna 2016 , stejně jako periodické školení s přezkoušením.

Servis a opravy strojů zajišťujeme prostřednictvím našeho kvalifikovaného personálu, který své zkušenosti nabyl ve výrobních podnicích, mezi které patří:

WAY, ZTS, LIEBHERR, STA, AMMANN, AGZAT, KEESTRACK, NEUSON, MONTABERT, MHT, ECOTEC, LKT, SAUER, DANFOS, BOSCH REXROTH.

Díky současnému i minulému zastupování řady firem naši mechanici s vybavenými servisními vozy, které vyjíždějí z Nepomuka, Mírové u K. Varů a Českých Budějovic.

Starší stroje získáváme především z výkupu použitých strojů jako protihodnotu při dodávce nových strojů. U těchto strojů známe jejich historii a původ, to je jistota pro zájemce o tuto techniku. Starši a použité stroje vyhledáváme i pro naše zákazníky v případě, že takové stroje hledají, upřednostňujeme značky, které známe a jsme schopni je plně servisovat jako: LIEBHERR, STA, AMMANN, YANMAR, ZTS, LKT, WAY, NEUSON, MHT, nakladače kolové i pásové, bagry kolové i pásové vč. tunelových, kompaktory, dozery, harvestory, bourací hydraulická kladibva, greidry,  hydraulické komponenty řady dalších strojů.

 

TECHNICKÉ PROHLÍDKY STAVEBNÍCH STROJŮ, MANIPULAČNÍCH  MOTOROVÝCH VOZÍKŮ A REVIZE HYDRAULICKÝCH RUK A AUTOJEŘÁBŮ

Další informace najdete v dalších článcích nebo přímo u nás.