Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

Lesnický traktor

O společnosti TESAS TOP  s.r.o.

Firma TESAS TOP s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992. Tradiční oblastí naší činnosti jsou stavební a lesnické stroje, které představují čelní nakladače klasické konstrukce, ale i nakladače smykové, minibagry kolové i pasové stejně jako klasické a průmyslové bagry kolové, pasové, lesnické traktory a hydraulická  biurací kladiva a demoliční nástroje. Dozery a pasové nakladače byly součástí naší prodejní a servisní náplně a zajišťujeme služby i pro ně a stejně jako hutnící technika, komunální technika vč. techniky pro údržbu komunikací, techniky pro zahradníky a zahradkáře.

Přímé zastoupení výrobců je naší hlavní předností, jsme přímými zástupci firmy AMMANN, která představuje velmi bohatou nabídku malé hutnící techniky špičkové kvality, která začíná pěchem, pokračuje přes jednosměrné obousměrné desky, příkopové válce,, malé  tandemové válce kloubové i páteřové konstrukce. Výrobkové řady hutnící techniky jsou doplněny finišery pro pokládku především živičných směsí. Pro původní techniku STAVOSTROJ a Ammann provádíme  servisní služby podle dostupnosti  náhradních dílů, téměř na 100% pokrýváme  servis hydraulických komponektů starší výroby ZTS, Sauer, Rexroth, Eaton.

WAY Industries a.s. Krupina, výrobce velmi populárních nakladačů, známých pod přezdívkami uencéčko, UNC, bobík, v poslední době pak Locust, řečeno typovými označeními UNC 060, UNC 750, UNC 750-LOCUST, LOCUST 752, či současné výrobní řadě LOCUST o nosnosti 750 - 1200 kg, v typových číslech pak  L 753, L 953 a L 1203 s modifikacemi SPEED a TELSPEED. Nakladače LOCUST vynikají svými parametry, vynikajícím výhledem ze stroje  a tím nejdůležitějším, nízkými provozními náklady při zachování vysoké výkonnosti a svělých užitných parametrů. Výrobní program je doplněn i pásovou verzí podvozku stroje !

LKT je zvláště mezi odborníky z prostředí lesního hospodářství pojmem LKT 75, LKT 80, LKT 81, LKT82 či LKT 120. Výrobní program LKT nabízí v současné době typy LKT 81 ITL, stroj s hydrodynamickým pojezdem firmy JCB, dvoububnovým navijákem 2 x 8 tun, s možností dálkového ovládání. Skvělé služby a možnosti poskytuje specielní lesnický traktor  LKT 82, který je plně hydrostatický s motorem IVECO o výkonu 93 kW, stroj může být vybaven hydraulickou rukou a svěrným oplenem pro bezúvazkové přibližování, standardně samozřejmě navijáky 2x8 tun, od roku 2013 pak i verze 2 x 10 tun tažné síly, stroje jsou doplněny  typem LKT 150, nejsilnějším strojem čtyřkolového provedení, LKT 175 je pak šestikolka pro různé vybavení. Traktory LKT 81 ITL, LKT 82 a LKT 150 jsou nově vybaveny axiálním kloubem !
V současně nabízíme i traktory po GO  v původní konfiguraci s motory Zetor, mechanickou převodovkou, možností dálkového ovládání navijáku, který je v současné konfiguraci 2x8 tun. Na starší stroje dodáváme náhradní díly a agregáty výměnným způsobem. Informace akreditovaného zástupce doplní p. Hronek 602 173 277.

Firma TESAS TOP s.r.o., se tradičně zabývá  lesnickými technologiemi, v našich skladech najdete i  náhradní díly  na harvestery MHT, ECOTEC , které vyprodáváme ve velmi příznivých cenách.  Stejný výprodej se týká například i raritních zemědělských rychlospojek bývalého NDR, některých dílů na grejdry SHM 4 a 5. Stará produkce  ZTS je  rovněž zastoupena v našich skladových zásobách, stejně jako hydraulické hadice z výprodeje v ceně 25 Kč/ 1 kus.

Firma TESAS TOP s.r.o., nabízí malé bagry kategorie mini a midi, na pasech gumových i klasických, včetně kolových strojů. Ve výrobním programu nechybí ani stroje typu "ZERO", s nulovým přesahem přes pasy,  včetně velké nabídky přídavných zařízení. Servis, dodávky náhradních dílů a půjčování strojů naleznete i na našich středisích v Českých Budějovicích, Mírové a Nepomuku.

Komunální program je u nás zastoupen i malou mechanizací pro golfová hřiště a zahrádkáře a zahradníky, kterou představuje zahradní technika AGZAT. AGZAT to je pro nás především vše pro obce a města, kterou označujeme jako "Cistý chodník v létě i zimě".

KEESTRACK vyrábí své mobilní hrubotřidiče a drtiče v ČR ve dvou výrobních závodech, stroje jsou určeny pro nasazení v lomech, pískovnách ale i při zpracování recyklátů z demolic, zajišťujeme prodej i servis. Předností těchto strojů je výborná konstrukce, zaručující vysokou životnost a výkonost strojů. Dostupnost náhradních dílů počítáme v hodinách a spočívá pouze v době potřebné k přepravě v rámci ČR.

MONTABERT je špičkový výrobce hydraulických bouracích kladiv, které dodáváme ve třech výkonových řadách, pro stroje od hmotnosti 800kg až po 70 tun. Servis, náhradní dly včetně  zásilkové služby zajišťuje naše servisní a skladová služba po dobu 7 dní v týdnu. MONTABERT to jsou idrtící nůžky, nůžky na profily, ale i drtící a třídící lopaty na nakladače a bagry.  Oškrty na běžné typy  jsou skladem k  dodání ihned.

Školící středisko firmy pak zajišťuje přípravu uchazečů o strojnický průkaz, včetně zkoušek před komisí MPO ČR, včetně jeho rozšíření či pravidelné přezkoušení. Významnou činností jsou pak technické prohlídky stavebních a lesnických strojů, specielně vybavená servisní vozidla jsou svým zařízením schopna změřit brzdné účinky stavebních a lesnických strojů, které jsou důležité pro získání a zejména udržení certifikátů ISO, tyto prohlídky jsou každoroční povinností provozovatele !! Tradiční zimní školení uchazečů k získání strojnického průkazu začíná  7. ledna 2020  stejně jako periodické školení s přezkoušením. Termíny kurzů k získání strojnického průkaazu můžete sjednat i individuelně.

Servis a opravy strojů zajišťujeme prostřednictvím našeho kvalifikovaného personálu, který své zkušenosti nabyl ve výrobních podnicích, mezi které patří:

WAY, ZTS, LIEBHERR, STA, AMMANN, AGZAT, KEESTRACK, NEUSON, MONTABERT, MHT, ECOTEC, LKT, SAUER, DANFOS, BOSCH REXROTH.

Díky současnému i minulému zastupování řady firem naši mechanici s vybavenými servisními vozy, které vyjíždějí z Nepomuka, Mírové u K. Varů a Českých Budějovic.

Starší stroje získáváme především z výkupu použitých strojů jako protihodnotu při dodávce nových strojů. U těchto strojů známe jejich historii a původ, to je jistota pro zájemce o tuto techniku. Starši a použité stroje vyhledáváme i pro naše zákazníky v případě, že takové stroje hledají, upřednostňujeme značky, které známe a jsme schopni je plně servisovat jako: LIEBHERR, STA, AMMANN, YANMAR, ZTS, LKT, WAY, Kubota, nakladače kolové i pásové, bagry kolové i pásové vč. tunelových, kompaktory, dozery, harvestory, bourací hydraulická kladibva, greidry,  hydraulické komponenty řady dalších strojů.

TECHNICKÉ PROHLÍDKY STAVEBNÍCH STROJŮ, MANIPULAČNÍCH  MOTOROVÝCH VOZÍKŮ A REVIZE HYDRAULICKÝCH RUK A AUTOJEŘÁBŮ

Další informace najdete v dalších článcích nebo přímo u nás.