Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 16/06/2016

Strojnický průkaz - další kurz otvíráme dle Vaší potřeby !


Strojnický průkaz - další kurz otvíráme dle Vaší potřeby !

Strojnické průkazy jsou  významným dokladem Vaší odborné kvalifikace při řízení strojů  v provozu na stavbách, v zemědělství, lesnictví či  jiných činnostech. Investice do Vašich znalostí se vyplácí, jsme překvapeni tím jak malé jsou znalosti lidí z oblastí provozu motorových vozidel, kdy  nepřeberné množství nabídek zahlcuje spotřebitele informacemi, ve kterých se prostě nevyzná. V našem kurzu se Vám dostane  vysvětlení populární formou k řadě činností , které se Vám hodí v běžném motoristickém životě a navíc získáte oprávnění, které je žádanou kvalifikací i v zemích EU.

Naše kurzy pro  uchazeče o získání strojnického průkazu jsou doplněny návštěvou odborných pracovišť, kde si můžete "osahat" konkrétní díly, porozumět konstrukci a správné péči o svěřený stroj, při respektování "desatera strojníka" pak  Vás nemůže  překvapit neočekávaná situace, protože vy ji prostě neumožníte vzniknout. Praxe  lektorů a jejich životní zkušenosti z provozu jsou kapitálem, který Vám vkládají do vaší kolébky úspěšného strojníka.

Vyhláška 77/1965 Sb. stanoví pak podmínky, které musíte splňovat patří sem plnoletost, předepsaná praxe, zdravotní a duševní způsobilost, absolvování kurzu s předepsanou osnovou, praktická a teoretická zkouška před komisí jmenovanou Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Předepsaná osnova kurzu činí v základním kurzu 54 vyučovacích hodin , při absolvování skupiny 4 - 7 rypadlo - nakladače pak 60  vyučovacích hodin a při rozšíření skupin  ze základního  průkazu pak činí osnova 20 vyučovacích hodin.

Vaše dotazy rádi zodpovíme natelefoních číslech 371 591 331 a 2 ,  nepomuk@tesastop.cz;   p. Šimková , 602 173 277 p. Hronek» zpět na výpis všech článků