Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 02/02/2015

Strojnický průkaz, přezkoušení - Vaše bohatství!


Strojnický průkaz, přezkoušení - Vaše bohatství!

Na tohle nepotřebujete, ale na všechno ostatní potřebujete STROJNICKÝ PRŮKAZ pro řízení stavebních strojů a mechanizmů. POZOR 9. února 2015 od 9.00 hod. zahajujeme kurz pro získání průkazu strojníka a rozšíření jeho skupin oprávnění. Strojnický průkaz Vás opravňuje k řízení příslušné skupiny strojů, při splnění základních požadavků vyhlášky 77/1965 Sb. Školení je prováděno podle závazné osnovy a účastníka , který splňuje podmínky praxe, zdraví, řidičského oprávnění a pak po absolvování předepsaného školení a složení zkoušky před komisí MPO jej kvalifikuje pro zodpovědnou práci při řízení strojů, které obecně označujeme jako stavební i když pracují nejen ve stavebnictví, ale i v zemědělství, službách, lesnictví a dalších činnostech hospodářství. Zima skončí a přijde jaro a Vy využijte svůj čas k získání nových znalostí a složení zkoušky, která Vás obohatí o průkaz, který je ceněn i v zahraničí. Již 6.února 2015 školení s periodickým přezkoušením stávajících strojníků, začátek v 8,30 hod.

Další kurz otevíráme první březnový týden,  při počtu účastníků 7 a více uspořádáme kurz ve Vašem  domácím prostředí, pokud disponujete vhodným zázemím s přednáškovou místností a sociálním zázemím.  Periodické školení  s přezkoušením PŘÍMO u Vás  za stejných podmínek.

Četné dotazy k NV 378/2001 Sb. a zákonu 251/2005 Sb , lze konstatovat, že tyto předpisy jasně stanoví povinnosti a sankce za jejich  nedodržování jak pro právnické tak pro fyzické  osoby, je vhodné se skutečně zabývat těmito otázkami, my Vám nabízíme součinnost a zajištění  provedení jak školení s přezkoušením , tak kontrolních prohlídek strojů . V případě nejasností volejte  602 173 277 p. Hronek.» zpět na výpis všech článků