Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 03/01/2014

VŠE na produkci ZTS , HON, UNK , UNC , LKT, STA


VŠE na produkci ZTS , HON, UNK , UNC , LKT, STA

VAŠE STAROSTI NA NAŠI HLAVU !

Servis i náhradní díly na dřívější i současnou produkci nakladačů, rypadel, válců , lesnických traktorů LKT, HONů 053, nakladčů UNK 320 či UNC 200, rypadel DH 112, smykem řízených nakladačů UNC 060, 061, ale i dalších strojů z produkce bývalých zemí RVHP je možné získat u nás, provádíme i servisní práce, opravy strojů i komponentů značky LIEBHERR originálními díly a proškolenými pracovníky. Výroba kvalitních hydraulických hadic, opravy hydraulických válců, hydromotorů a rozvaděčů je zajištěna včetně zkoušení na zkušební stolici, servis se zárukou na provedené opravy a opravené komponenty, renovace nástrojů při použití materiálů HARDOX s vysokou životností. U některých strojů jsme schopni nabídnout výhodné zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy. Školení strojníků základní i periodické, předepsané kontrolní prohlídky s protokoly na testování brzdných účinků. NEPODCEŇUJTE NEBEZPEČÍ, PŘEDCHÁZEJTE MU !! Jsme připraveni Vám dodat náhradní díly, provést opravy a servis, vyškolit Vaše obsluhy strojů, kontaktujte nás, prevence není zadarmo, ale ušetří Vám velké náklady a čas, zvýšenou spolehlivostí a provozuschopností strojů, poradíme Vám kde je hranice hospodárné opravy a koupě nového stroje, staré neznamená špatné, a ale nové umí také šetřit, důležitý je poměr provozní náklady/celkové náklady. PŘIJĎTE, PORADÍME, POSLOUŽÍME, ZAJISTÍME !

Celoživotní cyklus strojů, automobilů, stavebních strojů a  techniky uzavíráme  uprávněnou certifikovanou službou likvidace strojů, zařaďte se mezi ty, kteří dokáží předat svým potomkům tuto  zemi v lepším stavu než v jakém ji přijali, získejte certifikát o zelené likvidaci!» zpět na výpis všech článků