Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 24/01/2014

Překvapení na Zemi živitelce 2013


Překvapení na Zemi živitelce 2013

Na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA 2013 v Českých Budějovicích  jsme Vám představili 2 novinky, poslední verzi nakladače LOCUST 753 ECO s ekologickým motorem a ve dvourychlostním provedení. Mimo to zde ma našem stánku jste viděli poslední verzi specielního lesnického traktoru LKT 81 ITL , vítěze několika výběrových řízení pro práce v lese. Návštěvníky zajímaly především rozdíly v knstrukci a užitných vlastnostech představených strojů z produkce WAY Industries a.s. Krupina a LKT s.r.o. Trstená, ale i k dalším strojům z produkce předních světových výrobců hutnící techniky AMMANN,YANMAR, MONTABERT,KEESTRACK, ale i nakladačů a bagrů nebo minbagrů.

Výstava Země živitelka 2013 je minulostí, představené novinky zaujaly návštěvníky především proto, že posouvají hranice užitných vlastností, ergonomie a výkonu s hospodárností provozu výrazně na vyšší stupeň, tento vyšší stupeň techniky vyžaduje dobrou péči o stroje, které ji vracejí v podobě  úspor nákladů na provoz, ať již to je úspora PHM či náklady na opravy a údržbu. Kvalifikace strojníků, kterou mohou získat u nás  ve škole strojníků je investicí, která se Vám rozhodně vyplatí. Investiční náklady LOCUSTU 753 ECO  se Vám vrátí jen na úspoře nákladů oproti starému UNC 060 za 10.000 Mth, cena spotřebovaných PHM se stává jedním se základních kritérií provozních nákladů stroje.

Nároky na stroje z hlediska bezpečnosti a ergonomie jsou vysoké, klidný chod motoru YANMAR, nízké emisní hodnoty spalin a hluku, celkové pohodlí strojníka, to vše jsou devizy, které oceńují uživatelé spolu s vysokou citlivostí hydraulického řízení stroje, kde progresivní  ovládání již  od volnoběžných otáček motoru oceníte, stejně jako desítky uživatelů  nové generace těchto strojů.

Představení specielního lesnického traktoru LKT 81 ITL nelze označit jinými slovy než "byla to bomba"  s nostalgií přicházeli ti dříve narození, kteří dnes již situaci sledují z důchodu, ale i produktivní lesáci, kteří s uspokojením osahávali  tento stroj, který je na vysoké úrovni a v roce 2014 bude doplněna řada LKT novou konstrukcí rámu, traktorem s axiálním kloubem, který Vám také představíme.

Další informace najdete u našich prodejců , volejte, mailujte, faxujte  Hronek 602 173 277, nepomuk@tesastop.cz» zpět na výpis všech článků