Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 22/10/2015

ECO - LOCUST - NOVINKA


ECO - LOCUST - NOVINKA

Žhavá novinka v Nepomuku. WAY Industries a.s. uvedla na trh novinku LOCUST 753 a LOCUST 903 SPEED s ECO motorem ve dvourychlostním provedení. Dvourychlostní provedení stroje umožňuje velice citlivé ovládání stroje při nabírání materiálu a manipulaci s ním, naproti tomu ve druhé rychlosti se zvýšila maximální přepravní rychlost na 16 km/hod. ECO motory vyhovují nejpřísnějším soudobým požadavkům EU. Výkon, cena a provozní náklady jsou důvody k tomu, aby jste si přišli novou generaci strojů k nám vyzkoušet a přesvědčit se o tom, že stroje LOCUST úspěšně drží jednu s předních pozic na špičce světového peletonu stavebních strojů. VOLEJTE? MAILUJTE? PŘIJEĎTE !!

WAY Industries a.s. věnuje vývoji strojů trvalou pozornost, zkušenosti z provozu jsou promítány do inovací a zdokonalení strojů. Pohodlí strojníka, vynikající výhled ze stroje, jedna z důležitých vlastností stroje, která je předpokladem všestranné využitelnosti tohoto výkonného stroje. Naše stroje vynikají vysokou pružností výkonu od hranice volnoběžných otáček, citlivost a jemnost ovládání ocení především ti uživatelé, kteří díky těmto vlastnostem mohli ze svých technologií práce vypustit řadu ručních operací, kterou prakticky lze dosáhnout jen při použití tohoto stroje.

Nezapomeňte však na to, že i tyto stroje vyžadují, aby je obsluhoval kvalitní a kvalifikovaný personál, pohotovostní váha s nákladem přesahuje 3,5 tuny a tak obsluha kromě strojnického průkazu musí mít minimální oprávnění řidiče pro skupinu T, vyhovuje samozřejmě i C.

Nezapomeňte, že Vaše stroje v souladu se zákonem č. 251/2005 Sb. "O inspekci práce"  musí mít každých 12 měsíců kontrolní prohlídku, kde nesmí být opomenuta protokolární zkouška brzdového systému, měření poklesu hydrauliky či kontrola provozních tlaků.

Nezapomeňte - strojnický průkaz pro stavební stroje Vás kvalifikuje, chrání a opravňuje k řízení jednotlivých skupin strojů, nově u nás můžete  při jedné zkoušce získat oprávnění na kolové nakladače a kolové bagry, při splnění podmínek získané praxe pak i bagry pasové. Výuku strojníků organizujeme flexibilně podle potřeb uživatelů při splnění všech podmínek podle vyhlášky 77/1965 Sb. Vaše dobrá kvalifikace, naše spokojenost» zpět na výpis všech článků