Bazar strojů a náhradních dílů pro stroje
  • Nakladač, levný, spolehlivý - ihned !!HONy, 053, UNK, UNC i starší dílyPočítač motohodin - harvestor NEUSON
  • Harvestor, solenoid 12 V LOG MAXPalivové a olejové filtry motorů a hydraulikyOchranná plastová spirála
  • Harvestor - kryt rozvaděčeElektromagnetický ventil LOG MAXSnímač LOG MAX
  • Rychloupínač NEUSONLOG MAX - díl harvestorové hlavice - délkové čidloHarvestor- Potenciometr s kabely
  • Harvestor - opravený hydromotor PARKERNosná kladka pasového podvozku harvestoru.Ventil ovládacího tlaku
  • Kabely na harvestoryPouzdra LOG MAX,  filtryHarvestory a hlavice
  • Dynamický vývoj LKT v Trstené , rychlé dodávky !Bourací kladivo MONTABERT V 45 - AKCE !Malý pasový harvestor je tady!!
  • Kácí, odvětvuje, manipuluje, bagruje a vydělává !chladiče  vody za babkuVýměnné fondy ND na počkání
Servis a prodej nakladačů Locust
Pneuservis pro stroje a vozy všech velikostí
Harvestory, lesnické traktory a soupravy LKT
Širokosortimentní zásilkový sklad náhradních dílů na stroje
Specialista na válce a hutnící techniku Ammann

článek publikován 22/10/2015

Kudy do centrály TESAS TOP s.r.o., Nepomuk .


Kudy do centrály TESAS TOP s.r.o., Nepomuk .

V Nepomuku  sice skončila výstavba kruhového objezdu u Sokolovny, ale příjezd k nám komplikuje odbočení ze státní silnice Plzeň - České Budějovice.   Ve směru od Plzně odbočte na vesnici Klášter, kde před kostelem odbočte doprava a po hrázi rybníka pokračujte na Nepomuk na prvé ypsilonce jeďte vlevo a nadalší křižovatce vpravo a pak již Vás silnice přivedek nám Zelenohorskou ulicí do ulice U Daliborky, kde stále sídlíme na stejném místě i když se změněnou adresou. Ve směru od Č. Budějovic odbočte před Nepomukem na Třebčice a Dvorec, pak pokračujte na známý kruhový objezd u Sokolovny a  pak k nám. Přijeďte si vybrat, stroje, náhradní díly nebo služby. Naše pohotostní služby servisu, pneuservisu a servisu stavebních a lesnických strojů jsou připraveny Vám poskytnout služby i o sobotách a nedělích, řešíme i problémy  projíždějících vozidel, když je postihne defekt pneumatiky či tlakových hadic vč. vysokotlakých, ty kompletujeme na počkání i o sobotách, nedělích nebo svátcích.

Kontrolní prohlídky strojů,kontrolní prohlídky vysozdvižných vozíků, včetně protokolární zkoušky brzd, revize hydraulických rukou a autojeřábů nejsou pro nás problémem. Přijďte nás navštívit pokud hledáte stroje a zařřízení  ať již pro zemědělství, stavebnictví, lesnictví nebo služby. Zajišťujeme vzdělávání strojníků, jejich přezkoušení nebo rozšíření oprávnění. Nařízení vlády č. 378/2001 Sb.  a zákon 251/2005 pro Vás nemusejí být strašákem, je třeba jen vyhovět těmto závazným předpisům, jejich nerespektování Vás může stát až 1,000.000,- Kč , tyto peníze je třeba využít jinak.

Naše služby naleznete na střediscích v Českých Budějovicích a Mírové u Karlových Varů, adresy  a spojení naleznete v záložce KONTAKTY, vyhledávanou službou je HYDRAULICKÝ SERVIS v rámci jeho činnosti opravíme hydraulické válce, pístová čerpadla a hydromotory, 7 dní v týdnu zkompletujeme vysokotlaké hadice.                Volejte, mailujte, faxujte jsme připraveni Vám poskytnout naše služby podle Vašich potřeb.

Kontakty  na celou firmu naleznete v záložce kontakty , pro připomenutí tel. 371 591 331, s faxem 371 591 332, e-mail: nepomuk@tesastop.cz;» zpět na výpis všech článků